1. zkoušky ICAO English v r. 2013

Původně jsme měli plánované školení a zkoušky z angličtiny ICAO na poslední březnový víkend, jak jsme některým z Vás již sdělili. Ale protože jsou velikonoce a byl by problém jak s komisí, tak i s Vaším volnem a nechtěli jsme Vám bourat prodloužený víkend, posunuli jsme vše o týden na začátek dubna. Opakovací kurz pro angličtinu ICAO proběhne v sobotu 6.4.2013 od 9hodin na letišti Benešov (učebna Bemoairu) a v neděli 7.4.2013 budou probíhat postupně zkoušky. O pořadí zkoušek se dohodneme v sobotu v průběhu školení. 

Je zde oproti minulý rokům jedna malá změna - ve zkušební komisi bude tentokrát s Honzou Štastným pan Albert Waning, který nahrazuje pana Janíka v případě jeho zaneprázdněnosti. Pana Waninga někteří z Vás znají z našich kurzů angličtiny s rodilým mluvčím. Opakovací školení z angličtiny ICAO povede opět pan Štastný, jako náš lektor letecké angličtiny.

Podrobnější informace ke školení a zkouškám, které jsou stálého charakteru a nemění se, naleznete v sekci "Archiv"  a pak vpravo dole. Kdo naše stránky navštěvuje častěji, ví i kde najít případné podklady pro školení, scripta z angličtiny a pod. (sekce "Příručky" - po přihlášení). Ještě jsou volná místa jak na školení, tak ke zkoušce ICAO, případní zájemci hlašte se emailem na :  info@bemoair.cz nebo na telefonním čísle 604842624, případne 603202884.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer