Nový informační bulletin a ceny na listopad 2012

Najdete jej ke stažení v PDF v záložce Bulletiny nebo v textové formě kliknutím na nadpis.

   INFORMAČNÍ BULLETIN č.:    BMA/9/2012             Listopad                                                                                             V Benešově  7.10.2012  


Vážení piloti a pilotky, zasílám Vám další informační bulletin s provozními záležitostmi naší letecké školy :

 •                    INFO č.1 – CENY NA MĚSÍC LISTOPAD                                 
 • Naše letní cenové akce, které jsme protáhli až do podzimu, končí a na měsíce listopad a prosinec již účtujeme standardní ceny letových hodin uvedené ve smlouvách a ceníku. Pokud má někdo smlouvu na výcvik, kde má cenu s ohledem na předplacený balíček hodin sníženou, samozřejmě platí cena smluvní. Protože jsou ale letadla, která z nějakého důvodu potřebujeme upřednostnit v náletu – např. dolétat  dříve do revize apod, ještě zde najdete občas typy, kde bude cena nižší než ceníková – viz seznam níže. (v závorce je rozdíl od cen běžných):
 •  Cessna C-150M –  snížená cena na listopad = 2.600,- Kč    (-280,-) OK-MAP                -  LKTB
 •  Morava L-200A   –  snížená cena na listopad = 6.300,- Kč   (-600,-) OK-PHJ                  -  LKBE

 •                   INFO č.2  - PALIVOVÉ  PŘÍPLATKY  NA  LISTOPAD 2012      
 • Cena leteckého paliva AVGAS konečně klesá a tím můžeme opět snížit i palivové příplatky. Na měsíc listopad budou tedy příplatky za palivo následující (barevně pohyb od minulého období) :

Palivový příplatek AVGASS 100 LL pro letiště Benešov  (-1.95 Kč)     __________      14,96  Kč /L

Palivový příplatek AVGASS 100 LL pro letiště Brno    (-0.65 Kč) ______________      18,10  Kč /L

Palivový příplatek NATURAL 95 na letišti Benešov (-1.65 Kč)  ________________    12,27  Kč /L

Tyto příplatky budou připočítávány k cenám za letovou hodinu  – viz příloha bulletinu


 •                   INFO č.3  - NOČNÍ LÉTÁNÍ VE VODOCHODECH                     
 • Již máme pevně dané termíny pro létání ve Vodochodech, teď ještě aby na ně vyšlo počasí. Plánujeme tedy noční výcviky na LKVO v úterý 13.11.2012 a ve středu 21.11.2012 Protože je omezen počet letadel a tím i pilotů, kdo má zájem o létání na C172 případně C182, hlašte se, prosím, co nejdříve.             

 •                    INFO č.4 – TERMÍN DOLETNÉ                                                
 • Doletná 2012 bude v sobotu 15.12.2012 od 17:30 v restauraci hotelu „Pošta“ v Benešově. Prozatím tedy jen oznamuji termín, abyste si mohli zajistit na tuto naši tradiční akci volno, obvykle končíme až po půlnoci, připravena bude opět slavnostní večeře a bohatý program. Pozvánky spolu s podrobnostmi obdržíte v prosincovém bulletinu, toto je prvotní informace o datumu akce. Pokud náhodou někdo neví, co to „Doletná“ je, podívejte se na fotografie z předchozích ročníků v naší fotogalerii.

 •                  INFO č.5  -  NOVÉ PROVOZNÍ STRÁNKY BEMOAIR.COM           
 • V průběhu měsíce října byly zcela předělány a od listopadu naplno spuštěny provozní webové stránky www.bemoair.com Na těch jste byli zvyklí hledat informace týkající se provozu, letadel, příruček apod. Tedy to, co jsme z hlediska odborného obsahu nepublikovali na oficiálních stránkách pro veřejnost. Věřím, že se Vám nové zpracování bude líbit, hlavně je přehlednější a s možností dalšího „růstu“. Najdete tam všechny soubory, které byly umístěny na původních stránkách. Některé ovšem nejsou přístupné volně, ale až po Vaší registraci a přihlášení do systému. Doporučuji všem našim aktivně létajícím pilotům se zaregistrovat, pak budete mít přístup ke všem materiálům a dále i možnost vkládat své komentáře k článkům a v budoucnu třeba i zakládat diskuzní fóra, publikovat vlastní soubory, fotografie a pod. Více si přečtěte v záložce s otazníkem, kde jsou bližší informace o stránkách. Budete-li mít připomínky či nápady o co stránky rozšířit, nenechávejte si své myšlenky pro sebe, ale dejte nám vědět. Bude-li to v možnostech našich a systému stránek, můžeme je obsahově přizpůsobit.

                    INFO č.6  - ZVEŘEJNĚNÍ VIDEA Z LETECKÉHO DNE 2012          

 • Na adrese : http://www.youtube.com/watch?v=5a85KKn_zps&feature=plcp se můžete podívat na sestřih většiny ukázek z leteckého dne 16.9.2012. V naší fotogalerii na Google Picasa jsou i další nové fotky, nejen z leteckého dne : https://picasaweb.google.com/106766549345763472842

   

Pro další dotazy týkající se tohoto obsahu nebo bližší informace u uvedeným bodům volejte 603 202 884 nebo  604 842 624, případně pište na email novacek@bemoair.cz


                                                                                                    S pozdravem

                                                                                        za Leteckou školu BEMOAIR

                                                                                                Vítězslav Nováček