Informační bulletin na LEDEN 2015

Vážení piloti a pilotky,
vítám Vás zpět v roce 2015 na našich provozních stránkách a přináším Vám nový informační bulletin č. BMA/01/2015 na leden, který obsahuje podrobnosti, týkající se provozu v naší letecké škole. Čtětě jej v článku níže.

 INFORMAČNÍ  BULLETIN č. BMA/01/2015                           LEDEN 2015                                           9.1.2015  

 

 • INFO č.1 - Palivové příplatky na leden 2015                                                        yes

        Cena paliva AVGAS a Natural se v prosinci opět snížila, u N95 dokonce o více jak dvě koruny a celkově se dostaly palivové příplatky na nejnižší hodnotu za poslední dva roky u všech typů paliv na LKBE i LKTB. Aktuální pohyb ceny benzinu a nové PAP najdete v následující tabulce :  

Palivový příplatek AVGAS 100 LL pro letiště Benešov      (  -1,32 Kč )   _________________   t.j. PAP  11,98  Kč /L

Palivový příplatek AVGAS 100 LL pro letiště Brno            (  -0,85 Kč )    ___________________   t.j. PAP  14,90  Kč /L

Palivový příplatek NATURAL 95 na letišti Benešov           -2,07 Kč )   _________________    t.j. PAP  08,07  Kč /L

Aktuální příplatky, které jsou v tomto období v platnosti jsou připočítávány k cenám za letovou hodinu  – viz příloha

 

 • INFO č.2 - Termín zimního školení pilotů pro rok 2015                                                                                                    enlightened


       Již nyní je znám termín periodického zimního školení pilotů, které je povinné pro všechny létající, ať už létají u nás, neboo u jiných provozovatelů. Abyste si udělali včas volno na toto školení, dávám delší dobu předem vědět o datumu konání a to :  SOBOTA 7.března 2015 od 9:00 v restauraci hotelu Pošta, jak již tradičně. Na školení bude přednášet zástupce Řízení letového provozu spolu s dalšími odborníky na jednotlivé oblasti v letectví a samozřejmě naši instruktoři. Zarezervujte si tedy termín 7.3.2015 na toto školení, jak jsem již v úvodu napsal, je to povinnost každého pilota jednou ročně se takového školení zúčastnit.

 • INFO č.3 - Provozní doba v měsíci lednu 2015                                                                                                                       


       O vánočních svátcích byl provoz omezen, poslední letový provoz v roce 2014 byl na Silvestra a již 3.1. 2015 jsme létali v novém roce. Po této krátké novoroční přestávce tedy opět zahajujeme plný provoz, samozřejmě záleží na počasí a stavu letiště. V případě omezení letového provozu z důvodu neschopnosti plochy (sníh, podmáčení a pod.) Vás o tom budeme zde na provozních stránkách informovat. Jinak se můžete na létání opět objednávat přes Rezervační systém E.B.A. nebo telefonicky, tak, jak jste byli zvyklí. V provozu jsou všechna letadla, kromě L40 OK-NPS, TL-132 OK-AUU12 a LK-2 OK-AUE28.  

 • INFO č.4 - Vyhodnocení soutěže "AEROFOTO 2014" a zveřejnění výsledků                                                                        


       Již několik dní je na BMA NEWS zveřejněn článek s odkazem na výsledky soutěže "Aerofoto 2014", jejíž vyhodnocení bylo na "Doletné". Všechny soutěžní fotografie jsou tedy veřejně dostupné k prohlížení (odkaz na ně je v sekci "mutimédia" na našem firemním webu), pro zjednodušení máte přístup i zde : AEROFOTO - po kliknutí na odkaz se spustí úvodní strana webu s možností zvolit jednotlivé, současné i minulé, ročníky.  Samozřejmě jsou na webu zveřejněny i tabulky s hodnocením jednotlivých porotců.  


 •     To je prozatím vše, samozřejmě Vám přeji ještě mnoho leteckých zážitků a úspěchů v roce 2015, samostatné přání a PéeFka pro ty, kteří nebyli na doletné a neobdrželi ji osobně, je v předchozím článku. V případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte na tel. 604 842 624 nebo 603 202 884 nebo na emailu novacek@bemoair.cz.

 • Za Leteckou školu BEMOAIR s.r.o.  Vítězslav Nováček    

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer