image1 image2 image3

Informační bulletin BMA02/2023

Vážení piloti a pilotky,

v dalším informačním bulletinu roku 2023 najdete informace týkající se palivových příplatků, jarního školení pilotů, pojištění pilotů, nočního létání a další důležité provozní intormace z letecké školy. Podrobnosti najdete v článu níže :

Informační bulletin BMA01/2023

Vážení piloti a pilotky,

přinášíme první informační bulletin pro rok 2023 a protože budou letos vydávány nepravidelně, jsou označeny pouze pořadovým číslem bulletinu. Zde je tedy první, s číslem BMA01/2023. Palivové příplatky se nemění, ale najdete zde větší množství provozních informací k létání v  naší letecké škole. Podrobnosti čtěte v článu níže :

Informační bulletin na PROSINEC 2022

Vážení piloti a pilotky,

vydáváme poslední informační bulletin v tomto roce s číslem BMA10/2022 na měsíc prosinec. Týká se aktualizace palivových příplatků, termínu a podrobností "Doletné" 2022, nočního létání v Benešově, ID karet, omezení provozní doby Bemoairu a služeb RADIO na LKBE v prosinci a pod. Podrobnosti čtěte v článu níže :

Informace provozovatele LKBE

Vážení uživatelé letiště Benešov (LKBE),

Informační bulletin na LISTOPAD 2022

Vážení piloti a pilotky,

máme pro Vás další vydání informačního bulletinu BMA10/2022 na měsíc listopad. Je vydán tentokrát s mírným zpožděním, protože jsme čekali na některá upřesnění, týkající se termínů a cen vztažených k publikovaným informacím. Ty se týkají aktualizace palivových příplatků, termínu "Doletné", organizování dalších provozů nočního létání v Benešově a pod. Podrobnosti najdete v článu níže :

Informační bulletin na ŘÍJEN 2022

Vážení piloti a pilotky,

v článku níže čtěte další informační bulletin BMA09/2022 vydaný na říjen. Hlavní zprávy se týkají aktualizace palivových příplatků a organizování dalších provozů nočního létání v Benešově. Podrobnosti najdete v článu pod čarou.

Informační bulletin na ZÁŘÍ 2022

Vážení piloti a pilotky,

po prázdninové přestávce vydáváme další informační bulletin č. BMA08/2022 na měsíc září. Důležitá je opět informace o palivových příplatcích a dále pár provozních informací a zpráv. Podrobnosti se dočtete v článu níže.

Informační bulletin na ČERVENEC 2022

Vážení piloti a pilotky, je vydáván další informační bulletin č. BMA07/2022 na červenec, opět jen několik základních informací týkajících se palivových příplatků, letištních a přistávacích poplatků v Benešově a provozní informace letecké školy. Vše se dočtete v článu níže.

Informační bulletin na ČERVEN 2022

Vážení piloti a pilotky, 

v novém bulletin č. BMA06/2022 na měsíc červen je jen pár důležitých informací, nejzávažnější je bohužel opětovné zvýšení palivových příplatků, viz informace níže. Dále v bulletinu najdete bližší info o navigační soutěži BAR2022, o zprovoznění nového letadla Grob a nové avionice v C172 IKQ.

Informační bulletin na KVĚTEN 2022

Vážení piloti a pilotky, 

byl vydán nový bulletin č. BMA05/2022 na květen 2022. Najdete v něm informace týkající se palivových příplatků, potvrzení o přezkoušení pilotů, termínu navigační soutěže B.A.R.2022 a hlavně k pojištění odpovědnosti pilotů, kteří jsou u ČSOB. Podrobnosti najdete v článku níže :